-
10oz Dough Bowl- 4 Wick
Regular price $35.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $35.00 USD -
1lb Unbleached Yellow Beeswax
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Sold out20oz Outdoor Candle
Regular price $42.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $42.00 USDSold out -
4oz Candle
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
7oz Candle
Regular price $21.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $21.00 USD -
BeeNatural Lotion Bars
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD -
Beeswax Food Bag (2-Pack)
Regular price $20.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $20.00 USD -
Beeswax Food Wrap
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $15.00 USD -
Sold outCustom Gift Set
Regular price $65.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $65.00 USDSold out -
Hand Poured Soaps
Regular price $8.25 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.25 USD -
Honey Moon Farms Gift Cards
Regular price From $15.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $15.00 USD -
Honey: Pure, Organic, Unfiltered
Regular price From $14.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $14.00 USD -
Organic Lip Balm
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USD -
Puppy Paws
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD -
The Bee Team
Regular price From $26.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $26.00 USD











